+298 312606 - isf@isf.fo

Gullmerki

Gullmerki ÍSF’s verður latið teimum, sum hava sitið í stjórn ÍSF’s í fimm ár.

Gullmerki ÍSF’s verður eisini latið føroyingum og útlendingum, sum hava gjørt munagott arbeiði føroyskari ítrótt til frama.

Stjórnin tekur avgerð um hetta eftir tilmæli frá starvsnevndini.

Nr. Dagf. Navn
1 4. mai 1982 Ólavur Lambaa
2 4. mai 1982 Erhard Næs
3 4. mai 1982 Líggjas Joensen
4 4. mai 1982 Jógvan Arge
5 4. mai 1982 Heðin Mortensen
6 14. mai 1982 Sverre Midjord
7 25. nov 1983 Pauli Ellefsen, løgmaður
8 1. mars 1985 Atli P. Dam, løgmaður
9 13. apríl 1985 Herman Lindberg
10 14. apríl 1985 Jógvan Jensen
11 18. mai 1985 Haldgrím Gregersen
12 12. des. 1986 Torleif Sigurðsson
13 13. feb. 1987 Niels Nattestad
14 2. okt. 1987 Hartvig Hansen
15 2. okt. 1987 Børge B. Hansen
16 5. jan. 1989 Hjalmar Joensen
17 5. jan. 1989 Hans Holm
18 5. jan 1989 Bjarni Wilhelm
19 18. jan. 1989 Jógvan Sundstein, løgmaður
20 8. apríl 1989 Leif Waagstein
21 8. apríl 1989 Oliver Dam
22 8. apríl 1989 Martin Kruse
23 8. apríl 1989 Mortan Winther
24 8. apríl 1989 Poul Michelsen
25 25. nov. 1989 Karl Frithofson
26 1990 Svein Bjørnsson, forseti ISI
27 1. mai 1990 John Kjær
28 17. jan. 1992 Katrin Holm
29 18. jan. 1993 Marita Petersen, løgmaður
30 1994 Edmund Joensen, løgmaður
31 1994 Kristin Vestergaard
32 5. okt. 1996 Jon Heystoy
33 6. sept. 1997 Allan Simonsen, landsliðsvenjari FSF
34 12. sept. 1997 Sofus Johannesen
35 12. sept. 1997 Hans Jacob Stenberg
36 12. sept. 1997 Johannes Joensen
37 12. sept. 1997 Bengt Sevelius, Svøríki
38 1. apríl 1998 Johan Samuelsen
39 1. mai 1998 Anfinn Kallsberg
40 12. des. 1998 Sigrid Dam
41 30. jan. 1999 Dánjal Andreasen
42 30. jan. 1999 Óli Holm
43 30. jan. 1999 Jens Erik Magnussen
44 30. jan. 1999 Jákup Simonsen
45 24. mars 1999 Jón á Steig
46 25. feb. 1999 George Niclasen
47 12. juli 2000 Peter Elias Petersen
48 mei 1998 Signar á Brúnni, landsstýrismaður
49 2000 Hans Dávid Hansen, RSF
50 mars 2003 Michael Thielsen, Dansk Tipstjeneste
51 19. august 2003 Ellert B. Schram, Íslendska Ítróttasambandið
52 18. sept. 2003 Schandorff Vang, SKF
53 apríl 2003 Petur Ove Petersen, HSF
54 5. desember 2003 Kai Holm, danska Ítróttasambandið
55 24. mars 2004 Jóannes Eidesgaard, løgmaður
56 28. september 2006 Sølvi Reinert Hansen
57 apríl 2007 Mogens Egholm, BSKF
58 15. oktober 2008 Kaj Leo Johannesen, løgmaður
59 juni 2010 Ólafur Eðvarð Rafnsson , forseti ÍSÍ
60 juni 2010 Lárus Rafn Bløndal, varaforseti ÍSÍ
61 mars 2011 Jan Gunther, Havnar Judofelag
62 mars 2011 Johannes Johannesen, Sunda Judofelag
63 mars 2012 Katrin Joensen, ÍSF
64 maj 2012 Simme Jacobsen, SKF
65 29. november 2012 Vilhjálmur Gregoriussen, BSF
66 mars 2013 Sigurd Andreasen, AR
67 september 2013 Nuka Kleeman, GIF
68 24 apríl 2014 Harald Eirikstoft, DSNÍ
69 24 apríl 2014 Johnhard Klettheyggj, Skjótisamband Føroya
70 12 mai 2014 Jan Herman Hansen, Róðrarsamband Føroya
71 apríl 2015 Niels Nygaard, forseti DIF
72 apríl 2015 Patrick Hickey, forseti EOC

Tiltøk

Skrivstovan

Skrivstovan er opin:
mán.-frí kl. 9-15

tel. +298 312606
teldupostur: isf@isf.fo

Høllin

Bílegging av høllini

Send teldupost til isf@isf.fo fyri at bíleggja høllina, og tú fært eina váttan fyri tína bílegging.