+298 312606 - isf@isf.fo

Umboðsting

Umboðsting
Elin Elin Heðinsdóttir Joensen, forseti
elin@isf.fo
Jón Jon Hestoy, varaforseti
jon@isf.fo
John Kjær, nevndarlimur
john@isf.fo
Sigurd Rasmussen, nevndarlimur
sigurd@isf.fo
schandorff vang Schandorff Vang, nevndarlimur
schandorff@isf.fo
  Christian Andreasen – Fótbóltssamband Føroya
Rygsgøta 19, 160 Argir
Fartelefon: 21 11 45
cfa@football.fo
Gunn Ellefsen– Hondbóltssamband Føroya
Magnus Magnus Tausen – Flogbóltssamband Føroya
100 Tórshavn
Tel.: tlf. 31 1852  og  218766
  Jan Herman Hansen – Róðrarsamband Føroya
640 Rituvík
Tel.: 44 96 22 ella 79 11 55
 2301_1024099488229_3163_n Rókur í Jákupsstovu – Svimjisamband Føroya
Brekkuvegur 10
650 Toftir
Fartlf.: 219754
ssf@ssf.fo
 erik e thomsen Erik E. Thomsen – Badmintonsamband Føroya
Dalatún 12 – 100 Tórshavn
Tel.: 321202 og 243603
eet@ft.fo
Katrin Abrahamsen – Føroya Fimleikasamband
Jóannes Guttesen – Borðtennissamband Føroya
Ovaragøta 52
188 Hoyvík
Fartlf.: 214134
joannesg@torshavn.fo
Sofus Johannesen – Judosamband Føroya
476 Gjógv
Tel.: 42 31 42 / Fax: 42 33 98
Fartelefon: 21 65 86
sofusj@post.olivant.fo
  Jógvan Jensen – Ítróttasamband Fyri Brekað
Heygskrókur 4, 100 Tórshavn
Tel.: 31 19 85 / arb. 31 35 05
egga@post.olivant.fo
  Hallur Holm – Frælsur Ítróttur Føroya
435 Streymnes
Fartelefon: 22 83 38
hallur@nordbil.fo
 Brandur Brandur í Dali – Ríðisamband Føroya
Rygsgøta 4, Argir
Tel.: 31 16 18 ella 51 16 18
brandur@dali.fo
Sjúrður Knudsen – Skjótisamband Føroya
Leitisgøta 18, 160 Argir
Tel.: 210025
hamrakempan@gmail.com
Martin N. Simonsen – Nýstovnaður Ítróttur
Fugloyarvegur 138, 100 Tórshavn
Tlf.: 296627 ella 271449
nitram1999@gmail.com
 Kjartan Kjartan Egholm – Sambandið fyri Súkkling og Triathlon
Lucas Debesargøta 12, 100 Tórshavn
kjartanegholm@gmail.com
Eggaba Andreassen – Bogaskjótisamband Føroya

Tiltøk

Skrivstovan

Skrivstovan er opin:
mán.-frí kl. 9-15

tel. +298 312606
teldupostur: isf@isf.fo

Høllin

Bílegging av høllini

Send teldupost til isf@isf.fo fyri at bíleggja høllina, og tú fært eina váttan fyri tína bílegging.